אחרי 44 שנים זכתה הפועל חיפה בגביע המדינה בכדורגל בתום מותחן שבו גברו שחקניו של ניר קלינגר על בית"ר ירושלים לאחר הארכה בתוצאה 1:3. על הזכייה חתום המגן השמאלי שמואל שיימן שיעזוב את הקבוצה בתום העונה ויעבור להפועל באר שבע. בדקה ה-105 ירה שיימן כדור אדיר לחיבורים של בוריס קליימן והעיף באוויר את 11,000 האוהדים האדומים ביציעים של איצטדיון טדי.
![הקהל האדום חוגג ביציעי איצטדיון טדי (צילום: צלמוס)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2018/05/גביע-קהל-2-צלמוס-300x176.jpg.webp)
הקהל האדום חוגג ביציעי איצטדיון טדי (צילום: צלמוס)
הפועל עלתה ראשונה על לוח התוצאות לאחר שמקסים פלקושצ'נקו בעט כדור חזק מ-22 מטר שהכניע את קליימן. כעבור דקה בלבד ניצל אנטוני וארן טעות קשה בהגנה של הפועל והשווה ל-1:1. המחצית השנייה של הפועל היתה חלשה מאוד, אך בית"ר לא השכילה לנצל אין ספור טעויות של הבלם הרומני גבריאל תמאש, ו-90 הדקות הסתיימו בשוויון 1:1. ואז הגיע שיימן.
![מקסים פלקושצ'נקו חוגג את השער הראשון במשחק (צילום: צלמוס)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2018/05/גביע-מקסים-פלקושצנקו-1-צלמוס-300x176.jpg.webp)
מקסים פלקושצ'נקו חוגג את השער הראשון במשחק (צילום: צלמוס)
את התוצאה הסופית קבע אלון תורג'מן שכבש את השלישי של הפועל בתוספת הזמן. שריקת הסיום מצאה את קלינגר ושחקניו מאושרים והחגיגות על כר הדשא וביציעים מסרבות להסתיים.
תגובות