מדבירים מחפה והקריות. תמונה ממאגר Ingimage

מדבירים בחיפה והקריות שכדאי להכיר

הטמפרטורה מתחילה לעלות ומביאה איתה את החרקים שצצים בכל פינה. כדי למנוע קיץ קטסטרופלי, יצאנו להכיר מדבירים מובילים בחיפה והקריות

פורסם בתאריך: 12.5.19 23:06

דוד המדביר- ניסיון של 46 שנה

החרקים מתחילים לחגוג? הבית מלא ג'וקים, עש בארונות המטבח והבגדים? מיצי הביאה הביתה פרעושים וקרציות? זה בדיוק הזמן להתקשר לדוד איגנפלד, המדביר הוותיק ביותר בחיפה, קריות, נשר וטירת הכרמל, שיודע בדיוק איך להרחיק את כל המזיקים מהבית, מהמשרד או מהחצר שלכם.

עונת האביב היא העונה הבוערת של החרקים והמזיקים, במיוחד לאחר חורף גשום ופורה. זו העונה בה החרקים והמכרסמים מתחילים להתרבות, ופולשים לבתים בחיפוש אחרי מזון ומקום נוח להתרבות בו. לכן אם פגשתם בג'וקים במטבח, גדודי נמלים על השיש או רעשים חשודים של כרסום באמצע הלילה, זה רק טבעי.  גם אם המזיקים עוד לא הגיעו לבקר, חשוב מאוד להקדים תרופה למכה, ולהזמין כבר עכשיו הדברה מקצועית שתמנע מהמזיקים להתבסס ולהתרבות. חלל שעבר הדברה מקצועית יהיה נקי ממזיקים לתקופה ממושכת, וימנע מצב שתאלצו לסבול מהם במהלך הקיץ. היום הדברה היא עסק פשוט, ותוך שעה אחת בלבד תוכלו לחזור לבית או למשרד ולהמשיך בשגרת החיים!. לכן אל תהססו ואל תדחו, התקשרו כבר עכשיו לדוד המדביר.

לדוד ניסיון של 46 שנה בהדברה, והוא בעל רישיון מדביר מאז 1973. הוא נהנה משנים של מוניטין מעולה, ולקוחות מרוצים שחוזרים ונעזרים בשרותיו שנה אחר שנה בזכות העבודה היסודית, האדיבות, השרות המעולה והמחירים ההוגנים.

דוד מקפיד על שימוש  בחומרים ידידותיים לסביבה ללא ריח לוואי, המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה תוך הקפדה על התאמת ההדברה לסוג המזיקים. אם אלה ג'וקים, נמלים, צרעות, קרציות, פרעושים, כיני יונים ועש או שמדובר בעכברים וחולדות- חשוב מאוד להתאים את סוג ההדברה המתאים כדי לקבל תוצאות לאורך זמן. הדברה לא מקצועית ושימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג המזיקים, לא ירחיקו אותם מהבית או העסק, ויגרמו לכם לבזבוז זמן וכסף.

סיבה נוספת בגללה חשוב לפנות למדביר מנוסה היא  שמירה על בריאותכם ובריאות המשפחה. מדביר מנוסה יודע כיצד להשתמש בחומרי ההדברה בצורה בטוחה ואחראית, ולפגוע אך ורק במזיקים.

 

טלפון: 04-8221031

נייד: 052-2535093

מעבר לאתר

אילוסטרציה ממאגר Ingimage

אילוסטרציה ממאגר Ingimage


כפיר המדביר

כפיר כהן אלמגור מדביר כבר 8 שנים מזיקים, לוכד נחשים ומכרסמים, מרחיק יונים, ובעיקר מתמחה בטרמיטים ונמלים. השרותיות והאמינות של כפיר קנו לו לקוחות עסקיים גדולים, לצד לקוחות פרטיים נאמנים שסומכים על דעתו המקצועית בעיניים עצומות.

כפיר מחזיק ברישיון לכל סוגי ההדברה, שולט בעולמם של המזיקים, ואחרי שנים של ניסיון כבר מכיר אותם היטב. המקצוענות שלו היא הסיבה לכך שהיום הוא מתמחה במזיקים הקשים ביותר להדברה- הטרמיטים. הטרמיטים אולי נשמעים כמו חרקים אקזוטיים שפוגשים רק באפריקה, אבל תתפלאו, הם נמצאים גם בישראל, וכדי למנוע את הנזקים הכבדים שלהם צריך לקרוא למקצוען. הם ניזונים מעץ בלבד, מכרסמים משקופים ורהיטים, וכל דבר אחר בסביבה שעשוי עץ. כפיר המדביר יודע בדיוק כיצד לטפל בטרמיטים, ואיך לאתר אותם. הטרמיטים הם חרקים קטנים ושקופים, שלא מתגלים לעין בזמן רגיל אלא כשיש כבר נזק, או במצב של מעוף כלולות. מעוף הכלולות מתרחש פעמיים בשנה, במהלכו הטרמיטים מגדלים כנפיים ויוצאים מהקן שלהם לחפש בני זוג. כפיר מאתר את הטרמיטים, ומתמחה בהדברה המורכבת בסבלנות ובשרותיות מושלמת.

המקצוענות של כפיר המדביר קנתה לו לקוחות גדולים סניפי רמי לוי מחדרה ועד קריית שמונה, חדרי האוכל של רשת "שיבולת", רשת BBB, מסעדות רבות בחיפה, מרכז "איכות חיים", ועוד רבים אחרים. ההדברה בעסקים מסוג זה היא אופרציה מורכבת, שכוללת תיבת מיפוי וכללים ברורים של המשרד לאיכות הסביבה.

לצד הלקוחות העסקיים, הוא מעניק שירות ללקוחות פרטיים רבים, שגם הם מקבלים מכפיר טיפול מקצועי ויסודי במיוחד. מבחינתו, הדברה מוצלחת מתחילה בהתאמת ההדברה המתאימה לסוג המזיק. בישראל יש 42 סוגי מזיקים, לכן חשוב להכיר כל אחד מהם, את דרכי הרבייה והמחייה שלהם, כדי שבאמת אפשר יהיה להרחיק אותם לאורך זמן. השירות של כפיר כולל גם הדברה חוזרת במקרה הצורך, למשל במקרה של פרעושים ופשפשים שיכולים להיות קשים יותר להדברה, כיוון שהביצים שלהם לא נפגעות מחומרי ההדברה.

כפיר המדביר הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה, מקצוען אמתי, שמקפיד על שירות מושלם ואיכותי. חשוב לו להימנע מהדברות מיותרות, ובכל קריאה הוא מקפיד לבדוק אם באמת צריך לעשות הדברה או שאפשר לנקות את הסביבה מהחרקים, ולהימנע מחשיפה לחומרי הדברה. עם כפיר המדביר אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שיפתור לכם את בעיית המזיקים אחת ולתמיד.

 

כפיר המדביר

נייד: 052-3640971

דוא"ל: [email protected]m

כפיר המדביר


המדבירן- אמינות, מקצועיות ושירות

רן לוי, בעל חברת ההדברה המדבירן, שרת בצבא כמנהל מחלקת  ההדברה של פיקוד צפון במשך 24 שנה , וכשהשתחרר החליט להמשיך את דרכו כמדביר מורשה להדברה ואיוד, עם הרבה מאוד ניסיון מעשי., המדבירן מעניק שירות מעולה, אמין ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר למגוון לקוחותיו הפרטיים, העסקיים והמוסדיים באזור חיפה וקריות, טירת הכרמל, כרמיאל והסביבה. נהריה מעלות והסביבה היתרון הגדול של המדבירן הוא הכשרתו כממונה בטיחות בעבודה, שכוללת קורס אחראי רעלים. הוא מכיר את כל סוגי חומרי ההדברה, את הדרך הנכונה והבטיחותית להשתמש בהם וכיצד צריך לאחסן אותם. לכן לקוחותיו יכולים להיות בטוחים שהמדבירן יודע בדיוק כיצד לשמור על בריאותם וביטחונם של האנשים והסביבה.

המדבירן מטפל בכל סוגי המזיקים כמו ג'וקים, חרקי מזון, נמלים, פרעושים, פשפשים, טרמיטים, ומשתמש בחומרים דלי ריח וידידותיים לסביבה שמאושרים על ידי משרד להגנת הסביבה.

רן לוי

רן לוי

רן מאמין שהוא חייב את ההצלחה שלו קודם כל לאמינות הגבוהה עליה הוא מקפיד במשך השנים. כבר בשיחה הטלפונית הראשונית לאחר מספר שאלות מכוונות ידע האם יש טעם בביצוע פעולה. גם לאחר הגעתו למקום בפעולה יבצע ניטור טרם הפעולה ,יזהה סימנים להמצאות מזיקים ויתריע על  בעיות העלולות לפגום בפעולה ואיך ניתן למנוע המצאות מזיקים בעתיד על ידי  פעולות פשוטות , כמו למשל איטום פתחי ניקוז של ביוב במקלחות. פעולת הדברה לא תתבצע במידה ואין הצדקה לכך למשל    אם יקבל פנייה מלקוחות על מתקפת חיפושיות או שממיות, יסביר ללקוח כי החיפושיות אינן מזיקות וייעלמו בקרוב וגם בסממיות לא מטפלים בהדברה.

כל פנייה של הלקוחות תקבל מהמדבירן את הטיפול המתאים לבעיה. במקרים מסוימים לדוגמה יש צורך בפיזור פיתיונות ולא בריסוס, ובמקרים אחרים נדרש טיפול משולב שיכלול פיתיונות , איבוק בנקודות חשמל וריסוס.  לעיתים תתבצע פעולה באמצעים אקולוגים בלבד כמו פיתיונות ומלכודות לסוגיהם.

המדבירן מטפל בכל פנייה של לקוחות באופן אישי ובתשומת לב, מייעץ ומסביר ללקוחות מה כדאי לעשות ומקפיד על שירותיות,  הוגנות והקשבה אמתית וסבלנית לצרכי כל לקוחותיו.

טלפון ליצירת קשר: 053-5247502

המדבירן: שירותי הדברת מזיקים ותברואה

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר