רשת ההמבורגרים המצליחה קניבר הגיעה לנשר. את הסניף החדש, ברחוב המרגנית, פתח הזכיין בן פייגנבאום, ואחרי תקופת הרצה קצרה ייערך ביום ראשון ערב ההשקה הרשמי. החל בשעה 18:00 מוזמן הקהל להגיע וליהנות משלל פינוקים וטעימות של מיני בורגרים לצד מנות של המבורגרים מכל הסוגים, צ'יפס ובירה מהחבית במחיר מיוחד של 49 שקל, ובירות וצ'ייסרים שיימכרו בעשרה שקלים בלבד.
![קניבר נשר. צ'ייסרים בעשרה שקלים בערב ההשקה](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/קניבר-נשר-2-ללא-225x300.jpg.webp)
קניבר נשר. צ'ייסרים בעשרה שקלים בערב ההשקה
רשת קניבר החיפאית הוקמה בשנת 2001 על ידי לירן לוי, גילי בניטה ואלכסיי גורליק, והסניף בנשר יצטרף אל שלושת סניפי הרשת האחרים – בחיפה, בקריות ובטירת כרמל. הרשת מציעה מגוון רחב של מנות בישיבה במסעדה ובמשלוחים.
בין המנות שיוצעו בסניף החדש והכשר בנשר: המבורגר טלה מזרחי בתיבול פטרוזיליה וצנוברים בתוספת טחינה; המבורגר קובני עם פלפל הבנרו חריף, חזה אווז ואננס; המבורגר צמחוני מפולי סויה מותפחים; סלופי ג'ו מנתחי שפונדרה ואנטרקוט קצוצים עם פטריות ובצל בלחם מחמצת; וכמובן מבחר של סלטים ושל מנות ילדים.
הסניף בנשר פתוח בימים ראשון-חמישי מהשעה 11:30 בצהריים ועד השעה 1:00 בלילה, בשישי הסניף סגור ובשבת הוא ייפתח בשעה 20:30. בתיאבון.
![קניבר נשר. בשישי סגור](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/קניבר-נשר-3-ללא-300x176.jpg.webp)
קניבר נשר. בשישי סגור
תגובות