מסעדת הנמל 24 בעיר התחתית בחיפה תשיק הערב (שלישי) תפריט חדש על טהרת הטבעונות. התפריט יוצע לסועדים בכל יום מלבד ערבי שישי, החל מהשעה 18:00.
הארוחה, שמחירה ליחיד הוא 160 שקל ו-309 שקל לזוג, כוללת שתי מנות ראשונות: גספצ'ו פסטו בזיליקום-אורוגולה; וגריסיני רוזמרין לצד מטבל חציל מעושן ועגבנייה מרוסקת; שש מנות עיקריות: קרפצ'יו סלק, קינואה פיקנטית, תאנים מקורמלות וריבת חציל-ג'ינג'ר; אבוקדו במילוי פלפלים, זסט הדרים ואגוזים, קדאיף, אטריות שעועית, ג'ינג'ר, ליים וצ'ילי; פטריית מלך היער על כוסמת שימאגי, קציפת שיטאקי קוקוס ובליני כמהין; דלעת ערמונים צלויה עם קרם בטטה-קינמון, עדשים שחורות, ערמונים בבהרט וויניגרט גזר; לזניית זוקיני עם ערמונים, ארטישוק, עבניות מקורמלות וקרם לפת; וראגו עדשים וקארי ירוק עם פולנטת חומוס, מנגו כבוש בליים ועשבי תיבול; וקינוח של גנאש שוקולד, שקדים וחלת קרמל על מרק קוקוס-וניל-תפוז, קרם משמש ודובדבני אמרנה.
![קרפצ'יו סלק. כן, יש דבר כזה](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/09/הנמל-24-קרפציו-סלק-ללא-300x300.jpg.webp)
קרפצ'יו סלק. כן, יש דבר כזה
ואנחנו שואלים: האם קרניבורים יפגינו מול הסועדים כפי שעושים חלק מהטבעונים לאוהבי הבשר?
![לזניית זוקיני. אחרי זה קופצים לשווארמה?](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/09/הנמל-24-לזניית-זוקיני-ללא-300x300.jpg.webp)
לזניית זוקיני. אחרי זה קופצים לשווארמה?
תגובות