הפקות חינה בחיפה והצפון. תמונה ממאגר Ingimage
הפקות חינה בחיפה והצפון. תמונה ממאגר Ingimage

הפקות חינה בחיפה ובקריות שאסור לפספס

בעידן בו ניכוס עדתי של מסורות הופך מיושן, בני העדות השונות נהנים זה מהתרבות של זה, לא פלא שחתנים וכלות מכל עדה בוחרים לערוך את אחד האירועים השמחים והמהנים ביותר – אירוע החינה!

פורסם בתאריך: 11.3.19 21:03

החינה של חני

המתוקים, המוזיקה, בדי הזהב, שולחן המתנות – כל דבר באירוע החינה נשמע מפתה ומזמין, ובמיוחד כאשר הוא מופק בצורה האיכותית ביותר. כבר 13 שנה שחני כהן, בעלת "החינה של חני" עושה שמח לזוגות ומשפחות בכל רחבי הארץ, וכשזה מגיע מתוך אהבה ומסירות אמיתית למקצוע, זה מורגש בכל פרט.

צילום: קסם צלמים 

צילום: קסם צלמים

אז מה בעצם כוללת החינה של חני?

"הכל! החינה כוללת תפאורה מרוקאית, שוק מרוקאי, עיצוב עוגיות, אפיריונים עליהם אנחנו מרימים את החתן והכלה בכניסה אל הטקס. אנחנו מלווים את כל ההפקה באופן צמוד, עובדים בשיתוף עם הדיג'יי ורב המלצרים. ואם אין רב מלצרים, אז אני נכנסת לנעליים שלו ומנהלת את האירוע. עושה הכל!".

מה סדר גודל האירועים שאת עורכת?

"בכל מקום אליו קוראים לי – אני אלך. בכל רחבי הארץ ולכל אירוע. אני יכולה לנהל גם אירוע של 1000 איש ויותר. יש לי אנשי צוות מיומנים, יש לי את כל הציוד הכי איכותי, תלבושות מדהימות. מה שצריך. ובאותה מידה אני גם אגיע לערוך בשמחה אירוע ל-20 איש. שמח זה שמח".

הזכרת את התלבושות. מאיפה את מביאה אותן?

"אני מייצרת את כל אחת מהתלבושות בעצמי. הבגדים שלי הם כמו ילדים שלי, אני שומרת עליהם באהבה ומתרגשת מכל יצירה חדשה שלי. אני הולכת ליום שלם מרוכז של קניית בדים ייחודיים, מעצבת את הבגד ויש לי תופרת שמכינה את הדגם, ואחר כך אני מעטרת אותו בכל התוספות, מדביקה אבנים, משלימה אקססוריז. הכל".

צילום: קסם צלמים 

צילום: קסם צלמים

איך התגלגלת לתחום החינות?

"האמת היא שבמקור אני זמרת. בעלי הוא אילן כהן, זמר של חינות והייתה תקופה שהוא היה חולה וצרוד, אז אני הלכתי איתו לכל האירועים כגיבוי, להנחות במקומו, לשיר איתו, להיכנס בגבוהים, במקומות שהיו לו קשים לשיר בגלל הצרידות. ראיתי את התלבושות, את התפאורה, ופשוט התאהבתי. באותה תקופה הייתה לי להקה משלי וראיתי איך לאט לאט עניין הלהקות דועך ויותר נכנס הקטע של דיג'יי אז החלטתי שאני הולכת על זה ונכנסת לעסק החינות. בעלי, אגב, עדיין מופיע איתי באירועים, ואנחנו משפחה מאד מוזיקלית; הבן שלנו זה אושר כהן, הזמר".

ספרי על איך נראה יום טיפוסי של אירוע עבורך

"קודם כל אני אגיד שלפעמים יש לנו שני אירועים בערב, אז יש שני צוותים שעובדים, כל אחד על האירוע שלו. אני לוקחת באופן אישי את האירוע המורכב יותר ואת הצוות שולחת לאירוע הנוסף. בדרך כלל ביום של הפקה, אני כבר בשעה 13:00 בצהריים מגיע לאולם עם הצוות שלי, 3 עובדים, לבנות תפאורה, לסדר את הכל. בהמשך הערב מגיעים עוד עובדים שעוזרים לי לסדר את העוגיות שאנחנו מניחים בעיצוב מיוחד אחת אחת על השולחן, וגם מלבישות שעוזרות להלביש את כל האורחים בתלבושות המיוחדות. האירוע עצמו מתחיל בדרך כלל בשבע ומסתיים לרוב רק באחת בלילה".

את זוכרת איזו חינה מיוחדת שעשית?

"יש כל מיני דברים שאני זוכרת. למשל, ברוב החינות הכלה בוחרת את הלבוש ומתאימים לחתן בגד לפי הכלה, אבל הייתה לי חינה אחת שהחתן היה זה שבחר את הכל ראשון ואז התאמנו לכלה לפי מה שהוא בחר. חוץ מזה, לא מזמן עשיתי את האירוע של משה והודיה טולדנו מ-"קסם צלמים" וזה היה אירוע ענק באולם ענק שהיינו ממש צריכים למלא בכמויות של תפאורה. עשינו שער כניסה באורך 6 מטר, בנינו גשרים של 6 מטר, עשינו שולחן עם עיצוב עוגיות באורך 6 מטר. משהו עצום".

ומה עם החתונה, החתן והכלה לא מזמינים אותך לאירוע?

"כולם מזמינים. מתחננים אליי "את חייבת לבוא לחגוג אתנו", אבל אני תמיד עובדת בערבים, אני לא יכולה. אני עם החינות עד הסוף…"

החינה של חני

טלפון להזמנות:  050-2302809

מעבר לדף הפייסבוק

מעבר לאינסטגרם

צילום: חני כהן

צילום: חני כהן


מלכת מרוקו

את "מלכת מרוקו", הפקת אירועי חינה, הקימה סיגל טמסוט כדי שהכלות שהיא מלווה ירגישו באמת כמו מלכות, בערב אותנטי, עם תלבושות חינה מפוארות שסיגל מעצבת ותופרת בעצמה, תפאורה מדהימה, עיצוב אוהל חינה ייחודי, כיבוד מסורתי שאי אפשר לעמוד בפניו, טלמון ענק כמו שמגיע למלכה אמתית ועוד הפתעות.  

"מלכת מרוקו", הפקת אירועי חינה שהופכת כל כלה למלכה. צילום: מורן קדוש

"מלכת מרוקו", הפקת אירועי חינה שהופכת כל כלה למלכה. צילום: מורן קדוש

צילום: מורן קדוש

צילום: מורן קדוש

אז מה בעצם כוללת החינה?

"היום חינות הפכו לאירועים  מאוד פופולאריים שמשקיעים בהם אפילו יותר מאשר בחתונה. החינה כוללת אוהל מפואר, מבואה מהודרת, כיבוד באיכות הכי גבוהה שיש, תלבושות שאני מעצבת במיוחד שכוללות  3-4 תלבושות שונות לכלה, לחתן ולמשפחות, ותלבושות אותנטיות לאורחים. כל הציוד שלי ממרוקו, והוא כולל תפאורה מושקעת ומפוארת שאני מביאה לאולם במשאית, במבואה אני מציבה שערים ענקיים כמו שיש במקומות מפוארים במרוקו, מצופים זהב או כסף ולבן, את אוהל אני מעצבת כך שמרגישים כאילו נכנסים ממש לשוק מרוקאי במרקש, עם שדרות של תבלינים, קטניות, פירות יבשים, פיצוחים, ירקות, פירות, הכל מאוד מאוד צבעוני . סידור העוגיות מאוד מיוחד, בכלים מרוקאים אמתיים.

את הצילום עושה מורן קדוש, שמפיק ומצלם  את התלבושות שלי".

מה סדר גודל האירועים שאת עורכת?

"בדרך כלל בחינה יהיו 150-180 איש.  יש חינות יותר גדולות 250-300 וגם 1000 איש".

הזכרת את התלבושות. מאיפה את מביאה אותן?

"את התלבושות של הכלה, החתן והמשפחות אנחנו תופרים פה בארץ על פי עיצובים שלי. הרעיונות לעיצוב הם שלי ושל הכלות, ואת הבדים אני קונה את בת"א. התלבושות של האורחים אלה ג'לביות מרוקאיות ממרוקו.

הכלות מגיעות למדוד את התלבושות בסטודיו שלי, מקום מרווח, משופץ ומבהיק מניקיון בגודל  100 מטר".

איך התגלגלת לתחום החינות?

"לפני שנתיים קרובה שלי ביקשה לעשות את התפאורה של החינה, כי עיצבתי אירועים למשפחה. השקעתי בזה חודשיים, עשיתי לה תפאורה מהממת, וכולם אמרו לי שאני חייבת להפוך את זה למקצוע.

אני אישה של נתינה, של אהבה, והכלה והחתן צריכים אימא ביום החשוב הזה. אני עושה את זה בתור מצווה של לשמח חתן וכלה. השם שלי מתגלגל מפה לאוזן. אין לי שום פרסום".

ספרי על איך נראה יום טיפוסי של אירוע עבורך

"אני מגיעה ב 10.00 בבוקר לאולם, עם משאית גדולה, ושלושה עובדים. אנחנו מסדרים את אולם, אבל רק אני מסדרת את התפאורות ואת השוק. בסביבות 16.00 אני מסיימת, לפעמים הולכת הביתה להתארגן,  וחוזרת ב- 18.30 לאולם. הכלה והחתן מגיעים, אני מלבישה אותם ואת המשפחה. במהלך הערב אני מלווה אותם כל הזמן, מחליפה לכלה את התלבושות. בסוף האירוע יש פריקה עד שתיים לפנות בוקר".

את זוכרת איזו חינה מיוחדת שעשית?

"כל חינה בשבילי היא חינה מרגשת, אצלי אין הבדל כל כלה גם אם לקחה אירוע קטן רק של תלבושות או אירוע גדול. אני ממש נהנית".

מלכת מרוקו

054-7651555

מעבר לדף הפייסבוק

מעבר לעמוד האינסטגרם

מלכת מרוקו: הפקות חינה בחיפה והצפון. צילום: מורן קדוש

מלכת מרוקו: הפקות חינה בחיפה והצפון. צילום: מורן קדוש

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר