מתן אבני, ד"ר יוסי בן-דב, ניצה בן צבי, שרית גולן-שטיינברג, יונתן גל, רז גרנות, נועה דרוקר, ד"ר אוהד הוכמן, חגית הורנשטיין, דורון וינברג, שירי ויצנר, יגאל זאבי, עומרי זילכה, רג'א זעאתרה, מאיר חן, תדהר טויכר, ליאור יחזקאל, ברוך יעקבי, יותם יקיר, יוסי כהן, גילה לבני-זמיר, תבור להט, יוסי לחם, הרב אופק מאיר, דוד מגן, שלומי מנגר, סער משיח, סופי נקש, אנדרי סוידאן, דניאל סיגלוב, עו"ד מימון פאר, דני פסלר, ג'עפר פרח, גדי צדקה, דפנה צורי, צאלה קוטלר-הדרי, אריאל קלנר, ניר שובר, רוית שטוסל, גולן שטרית, דורון שפר
שוב זה קורה: שריפת ענק ביערות הכרמל
כבאיות מתחנת חיפה חברו לכבאיות מתחנת חדרה ולכבאיות של רשות הטבע והגנים במטרה לכבות את האש שמשתוללת סמוך לניר עציון. מפקד האירוע רב רשף מג'די טיארה: "יש רוחות חזקות באזור אבל הצלחנו לעצור את ההתפשטות"
תגובות